شهردار و پرسنل شهرداری بندرترکمن در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در کنار سایر مردم حضور یافته و بر حمایت از مردم مظلوم فلسطین تاکید نمودند.

 

 

 

 شهردار بندرترکمن در روزهای نخست ورود به شهر بندرترکمن با هماهنگی و همفکری اعضا شورا براساس مراجعات مکرر و نیاز به حق شهروندان اولویت کاری را در آسفالت خیابان های شهر بندرترکمن قرار داده. به گزارش روابط عمومی، پوریا میرزا زنجانی شهردار بندرترکمن در آستانه فرارسیدن تابستان جهت رفاه حال شهروندان محترم و مسافرین از شروع آسفالت خیابانهای سطح شهر و لکه گیری معابر اصلی و فرعی خبرداد و افزود هم اکنون آسفالت و روکش خیابانهای به مساحت تقریبی 70000 مترمربع در حال اجرا میباشد. ایشان مهمترین نیاز شهر در بعد عمرانی را مسئله آسفالت عنوان کرد که با توجه به این امر و طی رایزنیهای صورت گرفته از طریق استانداری و سازمان شهرداریها، در صدر برنامه کاری در بدو ورودشان به بندرترکمن عنوان کرده و اظهار امیدواری داشتند که با تامین اعتبار مورد نیاز بتوانیم در این حوزه موفق عمل نموده و رضایت شهروندان فهیم را جلب نمائیم.

 

 طی حکمی از سوی شهردار بندرترکمن ،آقای مهدی سبحانی بعنوان معاون مالی اداری شهرداری منصوب گردید نامبرده دارای 15 سال سابقه بوده گه معاون شهردار گالیکش و معاون سازمان مدیریت پسماند شهرداریهای استان گلستان در کارنامه اجرایی ایشان می باشد.  

 

     شهردار بندرترکمن طی احکامی جداگانه آقایان مراد محمد اونق را بعنوان بازرس شهرداری و مهندس عبداله کٌر را بعنوان مدیر پروژه های سرمایه گذاری و طرح های مشارکتی منصوب کرد  

تقشه ی شهر بندر ترکمن
برای دیدن نقشه ی شهر کلیک کنید
راه های ارتباط با شهرداری

سامانه ارتباط مردمی : 137

تلفن های تماس: 01734422022-3

تلفن های تماس: 01734431366

دورنگار: 0173442024

پست الکترونیک info@bandartorkman.ir

حق انتشار اطلاعات براى شهردارى بندر ترکمنمحفوظ است